O NÁS NAŠE VÍNA PRODEJNÍ SÍŤ KONTAKT


O NÁS

Vinařství BRUMOVÍN CZ s.r.o. se nachází ve vesničce Brumovice, která leží v samém srdci moravských vinařů poblíž Velkých Pavlovic. Historie obce a tím i začátky pěstování vinné révy v této oblasti se datuje již ve 13.století.

Firma BRUMOVÍN CZ se může pochlubit svojí téměř 25 letou tradicí s výrobou a následně prodejem lahvového i sudového vína. Roční produkce přesahuje již 300 000 litrů vína. V současné době firma obhospodařuje téměř 40 ha vinic. Jednou z nejvýše položených vinařských tratí v obci je jižní svah Klínky, který je téměř celý den zalitý sluncem. Rulandské bílé pěstované na tomto svahu každoročně dosahuje vysokých cukernatostí a vyznačuje se medovou vůní.

Výjimečných kvalit dosahuje také odrůda Sauvignon s krásným buketem černého rybízu a kopřiv. Daří se i kořenitému Tramínu, a vysoce extraktivnímu Alibernetu. Také další pěstované odrůdy jako Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muller-Thurgau, Veltlínské zelené, Iršai Olivek, Rulandské šedé, Svatovavřinecké, Cabernet Moravia a Frankovka, dosahují vysokých cukernatostí, velmi příjemného buketu a vína červená, díky vyzrálosti hroznů, též vysokých barev. V současné době dochází k obnově a rozšiřování vinic. Naším cílem je dosáhnout výměry 50 hektarů.

Prvotní je pro nás spokojenost zákazníků a proto naši nabídku zpestřujeme i s víny ze zahraničí. Pěstování a zpracovávání vinné révy je tvrdá práce, která vyžaduje především velkou trpělivost a dokonalý um vinaře. Největší odměnou je pak pro každého pěstitele vinné révy, tedy i pro nás, kdy zákazníkovi můžeme opakovaně dodat víno vysoké kvality, vynikající chutí a s rozmanitou vůní.

SÍŤ PRODEJEN
...................

Vinotéka Břeclav
Vinotéka Kroměříž
Vinotéka Olomouc
Vinotéka Krhová
Vinotéka Bystřice pod Hostýnem
Vinotéka Letovice

ADRESA
...................

BRUMOVÍN CZ s.r.o.
Brumovice 367
691 11 Brumovice na Moravě

KONTAKT
...................

brumovincz@seznam.cz
+420 774 668 866
+420 777 610 415Všechna práva vyhrazena BRUMOVÍN CZ s.r.o. © 2019
Vytvořil www.pospisek.com